Статті Операції з криптовалютою
Як вивести кошти на Binance P2P?

Як вивести кошти на Binance P2P?

Що треба мати для початку, вимоги до облікового запису та налаштування облікового запису для P2P торгівлі були описано у попередній статті. (“Як купити криптовалюту на Binance P2P?”)

Для того, щоб продати криптовалюту на P2P, вона повинна бути на балансі вашого гаманця поповнення, а не на спотовому.

Якщо ви здійснюєте депозит у криптовалюти з інших сервісів, то для того, щоб поповнити свій баланс на Binance, перейдіть до “Фіат і спот” і натисніть “Депозит”.

Після того, як ваш баланс буде поповнений криптовалютою, необхідно зробити переказ активів на гаманець поповнення. Для цього натисніть: “Переказ”, вкажіть гаманець поповнення, необхідну суму, яку ви бажаєте переказати на P2P, та підтвердіть переказ.

Як продати криптовалюту на P2P?

Перейдіть на головну сторінку Binance P2P і виберіть вкладку “Продаж”:

Кожне рекламне оголошення містить інформацію про ціну, доступний об’єм в криптовалюті, який користувач готовий купити, а також, мінімальний і максимальний ліміт за одну транзакцію. Виберіть слушну для вас пропозицію за ціною, обсягом та лімітами, потім натисніть “Продати”.

Зверніть увагу на “Умови угоди”. У цьому розділі вказано додаткову інформацію від покупця. Приділіть особливу увагу даному розділу. Якщо Вам не підходять умови покупця, знайдіть інше оголошення. Якщо умови покупця не суперечать Політиці Транзакцій між користувачами, то вважається, що продавець за умовчанням приймає умови покупця під час відкриття угоди.

Будьте уважні: Користувачам не дозволено стягувати додаткові комісії. Ціна оголошення є остаточною, і повинна включати всі можливі комісії міжбанківських і міжрегіональних переказів. При цьому продавець повинен використовувати лише той метод оплати, який зазначено в оголошенні. У разі ігнорування умов покупця, продавець має право подати апеляцію та відмовитися від проведення угоди.

Виберіть відповідну пропозицію та натисніть “Продати”.

Ви можете вказати скільки криптовалют ви хочете продати, або вказати суму у фіатній валюті, яку ви хочете отримати — у такому випадку, ви побачите скільки монет ви отримаєте за цією ціною. Натисніть “Продати”, щоб розмістити замовлення.

Зверніть увагу:

  • на термін оплати — час, протягом якого покупець повинен буде здійснити платіж (вікно оплати може бути від 15 хвилин до 6 годин, і встановлюється самим покупцем при створенні оголошення)
  • на спосіб оплати — використовуйте лише той спосіб оплати, який вказаний в оголошенні. Якщо ви бачите, що кнопка “Продати” не активна і система пропонує вам встановити спосіб оплати, це означає, що у ваших доданих методах оплати немає жодного методу, що збігається з методом покупця. Перейдіть до налаштувань, щоб додати інші реквізити, або виберіть інше оголошення.

У ордері, що відкрився, ви побачите час, протягом якого покупець повинен здійснити платіж. Використовуйте вбудований чат для спілкування з покупцем. Після того як покупець здійснить переказ на реквізити, зазначені у вашому акаунті, він відзначить замовлення як оплачений.

Будьте уважні: НІКОЛИ не переводьте активи до фактичного отримання грошей на ваш рахунок. Жодні аргументи, поспіх і навіть надіслані чеки з підтвердженням оплати не повинні спонукати вас перевести активи. Перевірте баланс вашого банківського рахунку через онлайн-банкінг, щоб переконатися у надходженні коштів. Тільки після того, як ви переконаєтеся, що оплата отримана, натисніть кнопку “Підтвердити переказ”.

На цьому етапі скасувати замовлення неможливо. У разі, якщо покупець відзначив замовлення як оплачене, а ви не отримали гроші, то відкрийте апеляцію на замовлення, і служба підтримки розгляне даний випадок, і ухвалить рішення на користь правої сторони. Якщо в процесі розгляду апеляції буде доведено, що покупець не відправив гроші, то замовлення буде скасовано, і ви отримаєте ваші активи.