Статті Операції з криптовалютою
Реєстрація на біржі Binance та проходження KYCі

Реєстрація на біржі Binance та проходження KYC

Як зареєструвати акаунт на біржі Binance?

Подібно до інших фінансових інститутів, провідні криптовалютні біржі у всьому світі вимагають від клієнтів пройти обов’язкову верифікацію KYC для отримання постійного доступу до послуг. Чим зумовлена ​​потреба верифікації та що ця процедура дає звичайним юзерам та як зареєструватись на Binance?

Реєстрація на Binance складається з декількох етапів. Перш за все потрібно створити акаунт за допомогою email адреси або номеру телефону. Також доступні опції реєстрації за допомогою Google або Apple. 

Наступним кроком буде підтвердження коду верифікації з вказаної email адреси.

Вітаємо, ваш акаунт створено. Одразу після реєстрації юзер має можливість підтвердити особистість за допомогою процедури KYCKYC - процедура KYC (від англ. Know Your Customer – «знай свого клієнта») зобов’язує всі фінансові організації, зокрема біржі криптовалют, ідентифікувати та верифікувати особистість кожного клієнта.

Що таке KYC та як верифікувати свій акаунт?

KYC – це акронім від англійської фрази “know your customer/client”, або “знай свого клієнта”. Так називається обов’язкова перевірка персональних даних клієнта. У рамках процедури використовуються документи, що підтверджують особу клієнта, наприклад, посвідчення особи із зазначенням домашньої адреси, страховий номер та ін.

Як правило, клієнтам необхідно надати інформацію для KYC у процесі реєстрації облікового запису, а іноді й у разі змін даних. Наприклад, якщо ви офіційно змінили ім’я через кілька місяців після реєстрації облікового запису, вам доведеться надати нову інформацію для KYC.

Якщо ви не верифікуєте свій акаунт за допомогою KYC процедури, ви не можете скористатися доступом до всіх функцій криптовалютної біржі. Так, наприклад, Binance без верифікації дозволяє клієнтам лише реєструвати облікові записи, використовувати основні функції та виконувати обмежені операції. Для отримання повного доступу та збільшеного ліміту введення та виведення коштів користувачам необхідно завершити

Ідентифікація користувача KYC дозволить отримати доступ до ключових сервісів, таких як P2P торгівля, що дозволить користувачеві миттєво виводити крипту на банківську картку без суттєвих лімітів.

Для здійснення ідентифікації користувача необхідно продовжити реєстрацію та натиснути кнопку – “Верифікувати зараз”

Процес верифікації включає доступ до базової персональної інформації (ID картка) та розпізнавання обличчя. Перш за все оберіть країну проживання.

Необхідно вказати національність, згідно з вашою ID карткою, Ім’я, Прізвище та По Батькові та дату народження. Також, для Українців доступна можливість швидкої верифікації через Дію.  Далі, необхідно вказати домашню адресу та номер телефону.

Наступним кроком необхідно верифікувати документи посвідченням особи, паспортом або водійським посвідченням. 

Використовуємо варіант з посвідченням особи (ID картка).

Далі, необхідно зачекати, доки ваші документи перевірять, після чого процедура верифікації KYC буде успішно завершена та акаунту будуть надані спеціальні можливості, серед яких користування P2P, збільшення ліміті на щоденний вивід коштів, зняття лімітів на депозити та інше.

Додаткові можливості захисту акаунту на Binance

Додаткові можливості захисту, такі як підтвердження номера телефону та двофакторна аутентифікація також необхідні для користування послугами P2P та надсиланням криптовалют на інші гаманці або біржі.

Додаткові можливості захисту знаходяться у розділі акаунта – “Безпека”

Базовий додатковий захист включає аутентифікацію за номером телефону або Google Authenticator, підтвердження номера телефону та електронної адреси. Усі вищезазначені методи аутентифікації знадобляться у майбутньому для таких операцій, як вивід криптовалюти на іншу біржу або гаманець, операції з P2P і т.д.

Чому криптобіржі пропонують завершити верифікацію?

Вимоги KYC є обов’язковими на провідних біржах криптовалютних. Вони забезпечують відповідність роботи нормативним актам та законам. У минулому криптобіржі рідко вимагали інформацію для KYC. Але зі зростанням цін на криптовалюту та інтересу до неї, все частіше стали викликати занепокоєння з приводу злочинів, пов’язаних з відмиванням грошей та іншою незаконною діяльністю.

У 2021 році KYC-верифікація була представлена ​​в «Патріотичному акті» та закріплена ним. Проте ухвалили закон лише після терористичних атак 11 вересня. Метою KYC стала боротьба з незаконною діяльністю та виявлення підозрілої поведінки на ранніх стадіях. За допомогою персональних даних криптовалютні біржі відстежують моделі транзакцій, що у тому числі сприяє боротьбі з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму.

FAQ

– Чому я повинен надавати додаткову інформацію?

У деяких випадках, якщо ваше селфі не відповідає наданим вами документам, що посвідчують особу, вам потрібно буде надати додаткові документи та дочекатись верифікації вручну. Будь ласка, зверніть увагу, що верифікація вручну може зайняти кілька днів. Binance використовує комплексну систему верифікації особи для захисту коштів всіх користувачів, тому при заповненні інформації переконайтеся, що надані вами матеріали відповідають вимогам.

– Якими є мої щоденні ліміти після виконання KYC верифікації?

Binance постійно переглядає свої продукти та послуги, щоб визначити, які зміни та покращення потрібні. Перегляньте сторінку [Персональна верифікація], де вказані актуальні ліміти зняття. Усі нові користувачі повинні пройти верифікацію, щоб отримати доступ до продуктів та послуг Binance, зокрема здійснення криптовалютних депозитів, угод та зняття коштів. Наявним користувачам, які не пройшли верифікацію, дозволи акаунту тимчасово будуть змінені на режим “Лише зняття”, а послуги обмежаться зняттям коштів, скасуванням ордерів, закриттям позицій та погашенням позик.

– Як оновити свою інформацію для верифікації особи?

Якщо ваша інформація для верифікації особи змінилася та виконано одну з наведених нижче умов, ви можете перейти на сторінку [Оновлення верифікації особи], щоб оновити її. Ви також можете зв’язатися з агентами служби підтримки через службу підтримки Binance, щоб оновити свою інформацію.

Причини для оновлення верифікації особи:

1. Термін дії документів закінчився

2. Ім’я в документі змінилося

3. Змінився номер документа

4. Змінилася національність

5. Оновлення або заміна наявних документів, щоб відповідати вимогам певних фіатних каналів

6. Зміна ім’я мовою, яку розпізнає система (наприклад, з ID картки місцевою мовою на англомовний паспорт)

7. Оновлення документів відповідно до вимог картки Binance.

Чи можна реєструватись якщо немає 18 років?

Ні. Але хтось казав нам, що ви можете створити акаунт на одного з членів родини, за умови його попередньої згоди. Але це Not financial advice / DYORDYOR - (Do Your Own Research – Проведіть власне дослідження) – дуже розповсюджена фраза у світі криптовалют, яка нагадує, що ніколи не можна сліпо довіряти будь-якій інформації або інвестиційним порадам. Кожна особа має приймати власні рішення, попередньо зваживши всю інформацію та усвідомивши всі ризики. / take your own risk.