Що таке ЦеКрипто?

ЦеКрипто - безкоштовна освітньо-навчальна платформа про криптовалюти та блокчейн технології. Ми розповідаємо доступною мовою про крипту для українців.

Проект створений українськими крипто-ентузіастами, що працюють у сфері криптовалют з 2018 року. Наша мета – підвищити обізнаність українців про інноваційну крипто-сферу, альтернативні способи заробітку та оперування капіталом. Ми хочемо допомогти вам успішно оволодіти потрібною інформацією щодо сфери криптовалют.

Збудуймо українську крипто-спільноту разом!

Ідея та мета проекту ЦеКрипто

ЦеКрипто був створений в умовах війни. Наша команда зіштовхнулася з двома гострими проблемами:

1. Політична ситуація в країні посприяла зростанню зацікавленості криптою серед українців. Багато хто через війну залишився у скрутному фінансовому становищі і шукає альтернативні можливості заробітку. На жаль, на цьому зараз наживаються недобросовісні проекти. Ми хочемо допомогти українцям розібратися у віртуальних активах та способах заробітку на них. Наш матеріал безкоштовний та доступний для всіх бажаючих, а якщо у вас виникли питання - ви можете задати його нам в телеграм-чаті.
2. Ми отримували багато запитів щодо допомоги в роботі з віртуальними активами. У той час як Україна згуртувалася для допомоги бійцям на фронті, виникла потреба у швидкій передачі коштів, отриманні донатів у крипто-активах та швидкій конвертації у гривню (або будь-які інші фіатні кошти). Тепер кожен, кому потрібно розібратися з цим процесом, може отримати необхідну інформацію.

Ми створили ресурс, на якому українське суспільство зможе швидко ознайомитись з базовими та більш професійними навичками крипто-індустрії. Наша мета - підвищення рівня освіченості українців у використанні віртуальних активів та створення українського крипто-ком’юніті.

З чого я можу розпочати знайомство з ЦеКрипто?

ЦеКрипто максимально простий у використанні. На ресурсі ви знайдете сегментовані за категоріями статті (Новачкам, Теоретичні ази, Заробіток тощо) та словник термінології, який допоможе швидше та ефективніше сприймати інформацію. Ми намагалися зробити цей проект таким чином, щоб кожен охочий міг у стислі терміни отримати необхідні навички.
Рекомендуємо вам доєднатися до нашого чату в Телеграмі, в якому ми спілкуємося та відповідаємо на всі ваші запитання. Підписуйтесь на наші аккаунти в соціальних мережах, якщо вам цікаво поринути глибше в крипто-сферу

Instagram | Facebook | Telegram | Twitter

Яку крипту купити, щоб швидко заробити? Де знайти сигнали, інсайти та гем х100?

ЦеКрипто не надає та не буде надавати жодних інвестиційних порад. Важливо зрозуміти, що у переважній більшості радять купити певну криптовалюту та отримати гарантований прибуток лише шахраї. Тільки ви особисто маєте приймати будь-які рішення та брати за них відповідальність.

ЦеКрипто – освітня платформа, яка дозволить вам розібратися у криптовалютах, зрозуміти правила та специфіку індустрії. Космічного прибутку в короткостроковій перспективі не варто очікувати. Робота з крипто-активами - це клопітка праця, яка потребує чимало часу для навчання та відстежування актуальних трендів крипто-ринку.

Аби отримати суттєвий прибуток у крипто-сфері, треба ставитися до цього як до повноцінної роботи.