Статті Способи заробітку
Де шукати АМА сесії та як брати участь, щоб заробити?

Де шукати АМА сесії та як брати участь, щоб заробити?

Як ми знаємо з попередньої статті, АМА сесія – це інтерв’ю з членами команди крипто-проекту, в якому зазвичай кращі питання від аудиторії заохочуються нагородами в криптовалюті.  В цій статті ми розглянемо наступні питання:

 • Де відстежувати оголошення актуальних АМА сесій
 • Як обирати в яких АМАх брати участь
 • Що необхідно для участі у АМА сесії
 • Лайфхаки як правильно ставити запитання під час АМА сесії
 • Що робити після участі в АМА

Де відстежувати оголошення актуальних АМА сесій

Найпростішим способом знайти нові АМА є пошук за хештегом #AMA в твіттері. А найкращим способом є створення власної добірки крипто-каналів які анонсують АМА та регулярно їх проводять. З певним часом, ви розвинете ваш твіттер аккаунт і підпишетеся на багато крипто-проектів, бірж, інфлюенсерів. Це дасть вам можливість слідкувати за новими анонсами через власну стрічку новин. 

Ми вирішили допомогти початківцям та створили власний список корисних ресурсів, де можна знаходити інформацію щодо актуальних АМА сесій. Спираючись на власний досвід ми брали лише ті ресурси, що вважаємо дійсно вартими довіри. Також з вашою допомогою ми хочемо покращувати і доповняти цей список. Саме тому, якщо ви вважаєте що якогось ресурсу не вистачає, чи маєте зауваження до якогось зі списку – напишіть про це нам в чатіhttps://t.me/tsecrypto_chat

Як обирати в яких АМАх брати участь

Ми б рекомендували вам почати з вже перевірених ресурсів, що проводять АМА сесії з нашого списку. Для початку, щоб зрозуміти процес, варто обирати АМА сесії з виграшем у стейблкоїнах. Після того як ви отримаєте досвід, ви почнете розуміти хто саме якісно проводять АМА та чесно обирають переможців – сформуєте власний перелік ресурсів. 

Під час вибору АМА варто звертати увагу, щоб ресурс, що її проводить дійсно трастовий, не має накручених учасників, має реальну активність у чаті та позитивні відгуки щодо попередніх АМА (все це можна перевірити гортаючи історію чату). Не варто брати участь в АМА, де чітко не зазначаються нагороди. Також не рекомендуємо брати участь у АМА, в яких обіцяють шалені нагороди, але не в грошовому еквіваленті, а в невідомих токенах – наприклад, $10 000 в $KEK. З часом, ви почнете знаходити хайпові проекти, які роздають нагороди в токенах, що ще не торгуються, але скоріш за все матимуть гарний потенціал – в таких АМАх варто брати участь.

Що необхідно для участі у АМА сесії

 1. Для участі в АМА, перш за все, необхідно мати аккаунт у соціальній мережі, де АМА буде проходити: Телеграм, Твітер, Діскорд чи Редіт аккаунт. А ще краще – мати декілька акаунтів, щоб збільшити свої шанси. 
 2. Необхідно прочитати правила АМА сесії. Можуть бути умови реєстрації, чи вимога підписки на соціальні мережі проекту, чи тематика питань, чи максимально допустима кількість питань яку ви можете поставити. 
 3. Ознайомитися з проектом з яким буде проводитися АМА сесія. Переглянути його вебсайт, почитати декілька статей про проект.
 4. Заздалегідь підготувати кілька питань до членів команди проекту.

Лайфхаки як правильно ставити запитання під час АМА сесії

Зазвичай в АМА сесії бере участь понад сотню людей які ставлять ще більшу кількість питань. Саме тому необхідно навчитися певним лайфхакам, які закцентують увагу членів проекту саме на ваших питаннях. 

 1. Ваше питання має містити коротке привітання до члена чи членів проекту з яким проводиться АМА сесія та обов’язкове зазначте їх нікнейми через “@nickname1, @nickname2 …”. 
 2. Напишіть кілька підбадьорливих слів команді проекту та/чи чим саме вам сподобався проект, чи його ідея тощо – 1 коротке речення максимум. 
 3. Поставте унікальне питання, що буде стосуватися проекту та потребуватиме від членів команди розгорнутої відповіді. Питання може бути розгорнуте та складатися з не більш ніж трьох речень. 
 4. Наостанок не забудьте подякувати членам команди за їх час та побажайте успіху з їх проектом.
 5. ВАЖЛИВО: не копіюйте питання з інших АМА сесій – питання мають бути унікальними. Не використовуйте банальні питання на які можна знайти відповідь на сайті проекту, чи в їх соціальних мережах по типу: “коли буде токен сейл?”, “який консенсус ви використовуєте?”, “які у вас переваги серед конкурентів?” тощо. 

Що робити після участі в АМА

Може пройти кілька днів перш ніж оголосять переможців АМА, але трапляється, що оголошують одразу. Варто зазначити, що не треба надокучати адміністраторам чату з питанням “а коли анонсують переможців? / скільки ще чекати? / і тому подібне”. Зазвичай адміністратори роблять усе можливе від них, щоб якнайшвидше анонсувати переможців, але це може залежати і від команди проекту, з яким була АМА.

Необхідно слідкувати за чатом, де проходила АМА тому, що ніхто не буде вам особисто писати і повідомляти переможців. Якщо ви побачили себе в списку, значить, що вам необхідно слідувати подальшим рекомендаціям від адміністратора чату. Зазвичай, вони просять скинути їм в особисті повідомлення ваш гаманець для нарахування нагород. Також треба уважно прочитати який саме гаманець вимагається і для якої мережі. 

Сподіваємося, що ця стаття буде вам корисною і допоможе заробляти криптовалюту. Ми вітаємо будь-які питання чи побажання стосовно даної теми, ви можете поділитися ними у чаті ЦеКрипто в телеграм – https://t.me/tsecrypto_chat