Статті Способи заробітку
Що таке мультиакінг та що для цього потрібно?

Що таке мультиакінг та що для цього потрібно?

МультиакінгМультиакінг - діяльність зі створення та адміністрування великої кількості акаунтів в соціальних мережах з метою збільшення шансів отримати винагороду в конкурсах, вайтліст в токен сейл проекту, вайтліст для мінту НФТ тощо. Простими словами — ви реєструєтеся в конкурсах, лотереях, розіграшах не з єдиного свого персонального акаунту, а реєструєте безліч “фейкових” акаунтів, що збільшує ваші шанси на успіх. — це у своєрідна афера, завдяки якій ми підвищуємо свої шанси на отримання винагороди від проєкту. Зазвичай це токени або вайтлістВайтліст - (перекладається як “білий список”) означає список людей, що допущені до інвестування в проект. Через великий попит та обмежену кількість місць для інвестування, проект обирають серед сотень тисяч людей певну кількість яких заносять в білий список = ПРАВО інвестувати = доступ до публічного продажу монет. до якоїсь події (токенсейлуТокенсейл - (продаж токенів) часто використовується як синонім до ICO/IDO/IEO означає первинну пропозицію токена криптовалюти для продажу до лістингу на біржі., мінту NFT і т.д.). У цій статті ми розглянемо:

 • Переваги та недоліки мультиакінгу;
 • Що потрібно для ферми?;
 • Який антидетект браузер обрати?;
 • Проксі для мультиакінгу;
 • Де купувати акаунти?;
 • Абуз нод;
 • Як створити ферму акаунтів?

Переваги та недоліки мультиакінгу

Будемо відвертими: переваг дуже багато та вони перекривають усі наявні недоліки, але все ж таки варто розглянути дві сторони медалі.

Переваги:

 • Велика ймовірність отримання винагороди;
 • Збільшення кількості винагород;
 • Можна мультиачити різні типи активностей (амбасадорські програми, ноди, тестнети та ін.);
 • Робити на кількість, а не на якість (дивлячись який проєкт та які винагороди).

Недоліки:

 • Займає багато часу;
 • Великі матеріальні витрати;
 • Можливо, у майбутньому потрібно буде створити команду;
 • Не миттєвий прибуток.

Що потрібно для ферми мультиаків?

У кожного з нас різна мета створення ферми, але здебільшого це участь в різних тестнетах, за які у майбутньому, можливо, дадуть дроп. І тут постає питання — що для цього потрібно, якщо у кожного проєкту свої умови? Давайте по порядку::

 • Проксі — для того, щоб нас не заблокували через однакову ip-адресу;
 • Пошти Gmail — можливо, що буде потрібно заповнити якусь форму, а для цього потрібні саме ці пошти;
 • Акаунти Discord, Twitter, Telegram — не в кожний проєкт потрібні всі ці соціальні мережі, але краще щоб вони були;
 • Гаманці (Metamask, Phantom, Keplr та ін.) — для різних тестнетів потрібні різні гаманці.

Які антидетект браузери можна використовувати для мультиакінгу?

Антидетект браузер – це дуже важлива річ у нашій справі, фундамент, база, основа мультиакінгу. Звичайно, іноді можна обійтися і без нього, просто скориставшись проксі. Але в більшості випадків це вкрай ненадійне рішення, яке може спровокувати блокування акаунтів.

Самі антидетект браузери — це схожі на добре відомі нам Chrome, Opera або інші, але з однією важливою відмінністю: в антидетект браузерах ви можете створювати окремі акаунти для кожної вкладки. Звичайно, Chrome теж дозволяє створювати різні профілі. Але проблема в тому, що він не змінює ключі користувача, а отже ризик “спалитися” зі своєю фермою небезпечно високий. А ось антидетект браузери створюють з кожного вашого профілю унікальний акаунт, який можна використовувати для мультиакаунта.

Ще є безплатний варіант, що дозволяє самостійно створити свої антидетект браузери за допомогою профілів в Chrome та спеціального розширення. Однак даний спосіб не завжди зручний, тому вирішувати вам: використовувати готові антидетект браузери або ж зробити їх самостійно.

 • Firefox — я гадаю, що кожен із вас знає цей браузер, та можливо недооцінює його можливості. Це безплатний антидетект браузер: у якому можна створювати різні профілі та встановлювати на них проксі.
 • ADS Power — дуже зручний антидетект браузер з прийнятними цінами. Вартість 150 акаунтів – $39 на місяць
 • Dolphin — варіант альтернативний попередньому. Правда, вартість ледве не в три рази вища –100 акаунтів за $89 на місяць
 • Samara — найдешевший варіант. Всього за $55 одноразової плати ви отримуєте антидетект браузер, тільки от якість дещо гірше перерахованих вище
 • Octo — дуже зручний браузер з крутими фішками. Дуже легкий у використанні, але доволі дорогий. За 100 профілів вам потрібно заплатити 80 євро на місяць. 
 • Multilogin — також є крутим браузером, але є баги, які доволі довго виправляють. За цей браузер ми повинні платити 99 євро на місяць.

Проксі для мультиакінгу

Найголовнішим в мультиакінгу безперечно є проксі, завдяки яким ми й можемо виконувати нашу роботу без переживань, що нас заблокують. Всі сучасні платформи, які проводять розіграші місць в вайтліст, як-от Premint або Gleam, мають величезний спектр інструментів по боротьбі з мультиакаунтами. Найголовніший — перевірка хешу IP адреси.

І як раз для того, щоб вас не забанили за ознакою однакової IP адреси, потрібно використовувати проксі. Проксі — це буферний пристрій, який дозволяє користувачеві підключатися до серверів не напряму. Щоб було зрозуміліше краще розглянути приклад. Припустимо, ви хочете зайти на якийсь сайт, але не зі своєї IP адреси. При звичайному підключенні це просто неможливо, зате якщо ви будете підключатися через проксі, то для сервера, до якого ви підключаєтесь, ваш IP змінюється на IP проксі.

Загалом, рекомендуємо купувати ipv4 проксі, або хоча б shared ipv4. Перші — найнадійніші, тому що ви отримуєте свої персональні сервери, через які ТІЛЬКИ ви будете підключатись до сайтів.

shared ipv4 — це ті ж самі проксі, але використовувати їх будете не тільки ви, а й ще 2-3 людини, що не дуже класно. Адже кожен з них може зареєструватись на якомусь сайті або у розіграші раніше, ніж ви, та вас туди не впустить і ви втратите можливість щось отримати. 

Де купувати акаунти для мультиакінгу?

Twitter, Discord та інше

Майже в будь-якому проекті потрібна хоч одна соцмережа, це може бути Telegram, Discord, Twitter, або просто пошта. Щодо пошт, то найкраще використовувати Gmail, тому що можливо буде потрібно заповнювати Google Forms. Варто також розуміти, що є велика ймовірність бану пошти, проте її доволі швидко можна відновити. 

Перейдемо до соціальних мереж, які нам будуть дуже потрібні. Після покупки таких акаунтів вам потрібно залогінитись у них через свій антидетект браузер в окремих профілях з проксі, які ви для цього вже підготували. Якщо ви будете використовувати куплені акаунти без проксі, майже зі 100% ймовірністю їх забанять, тому будьте уважні. Після того авторизації ви можете змінити ніки, щоб в усіх мережах вони були +- однакові (можна використовувати генератор імен).

 • AKKS market — одна з кращих платформ, адже пропонує, можливо, найбільший вибір товарів. Але є одне НО, не потрібно брати найдешевші варіанти, тому що є велика ймовірність того, що ним буде користуватися ще одна людина, або його геть забанять.
 • DarkStore — одна з альтернатив попередньому сайту, цілком можливо знайти вигідні пропозиції

Номери телефонів

Іноді нам потрібні будуть й номери телефонів, наприклад, якщо ви захочете реєструвати пошти та інші акаунти самостійно або просто треба буде підтвердження номера телефону. Так, ви можете використати свій основний номер на 5 аккаунтів Gmail, але краще купити номери, які для цього призначені.

Швидше за все, номери  потрібні будуть дуже рідко. Купувати окремі сім-карти, звичайно, можна, але потрібно врахувати, що це вкрай незручно і займає багато часу. Набагато простіше скористатися разовою активацією за номером, тим більше це не так вже й дорого.

Якщо вам потрібно підтверджувати на якомусь певному сайті номер не один раз, а відразу багато протягом якогось часу, то спеціально для цього деякі платформи передбачають оренду номера.

Сайти SMS активатори:

 • SMS-activate — одна з кращих платформ, володіє величезним спектром інструментом. До того ж тут можна орендувати номер
 • SMS MAN — досить багато сервісів і великий вибір країн
 • VAK-SMS — величезний вибір сервісів
 • OnlineSim — непогана платформа за цінами і кількістю інструментів
 • 365SMS — цілком гідна альтернатива перерахованим вище платформам
 • SMS-REG — інша альтернатива

Де взяти KYC для мультиаків?

Якщо ви вже зареєстрували собі акаунт на біржі, то знаєте що таке KYC. KYC (know your customer) — це обов’язкова перевірка персональних даних клієнта, зазвичай з боку фінансового інституту. В рамках процедури використовуються документи, що підтверджують особу клієнта, наприклад, паспорт, id-картка, посвідчення водія та ін.

Але є такі проєкти або роздачі, де обов’язковою умовою є пройдена верифікація. Таке зустрічається дуже рідко, але ви маєте знати, що є така ймовірність. Звичайно, можна попросити своїх знайомих та друзів, щоб вони пройшли верифікацію. Але набагато простіше її придбати на ОТС платформах.

Абуз нод

Всі знають що таке ноди, а хто не знає, можете прочитати цю статтю (Що таке ноди?). Так, їх також можна абузити та це не дуже важко. 

Для початку вам потрібно купити сервери, на які будете встановлювати саму ноду. Є дуже багато сервісів, на яких ви зможете придбати сервери різних типів та з різними характеристиками. Серед них можу виділити такі як: 

 • DigitalOcean — крутий сервіс, але доволі високі ціни, та іноді нестабільна робота віртуальних машин, через що іноді треба перевстановлювати ноду на інший сервер. Також, є дуже крута можливість запускати консоль безпосередньо через сайт, що дуже зручно для новачків.
 • Hetzner — не менш чудовий сервіс, на якому дуже рідко можна зустріти баги та нема примусових зупинок. Ціни не маленькі, але воно того варте. 
 • Contabo — також доволі непоганий сервіс з невеликими цінами, але є велика ймовірність того, що вам попадеться сервер, який буде вбитий. Через це, у вас може бути маленький uptime та вашу ноду не оберуть, або не нагородять.  

Після того, як ви придбали сервери, просто додаєте їх в putty або інший клієнт, та поступово заходите на кожен з них і встановлюєте ноду по гайду.

Завдяки цим простим діям ми підвищуємо свої шанси при виборі валідаторів до тестнету та кількість ревардів на свої гаманці. 

Як створити ферму акаунтів?

Варіантів як створити ферму дуже багато: є затратні, але якісні, та є дешеві, але не надійні.

Щоб створити дешеву ферму акаунтів нам лише потрібен браузер Firefox, проксі, та номери телефонів. А для того, щоб зробити доволі якісну ферму нам вже потрібно дещо більше грошей. Адже потрібно буде придбати антидетект браузер, проксі, та акаунти різних соціальних мереж.

Але для початку ми повинні створити таблицю, в яку у майбутньому будемо зберігати сід-фрази різних гаманців, логіни, паролі, та багато чого іншого. Також, не забувайте, що потрібно буде вести облік проєктів в яких ви брали участь.

Коли ви почнете це все створювати, будьте уважні та усе робіть один по одному. Один акаунт, пошта, та гаманець на один проксі. Якщо ви ввійдете в один акаунт з різних ip, велика ймовірність що його заблокують.

Нічого не плутайте та записуйте, який акаунт на якому проксі!

Коли ви почнете створювати гаманці, у вас буде вибір: створювати їх самому або створити за допомогою софту, що є не цілком безпечним варіантом. Так, є сайт який автоматично може створити багато гаманців за один клік, його назва — cointool.app. Але краще робити самому, щоб у майбутньому не було проблем.

Після того як ви виконали всі кроки, можете починати шукати проєкти, які вас можуть зацікавити, та можливо в яких є гарантовані нагороди. Не забувайте робити DYOR, та читати якомога більше про цей проєкт. Дивіться інвесторів, яка основна мета проєкту, чи є власний токен, розмір ком’юніті та пул виділений на нагороди. Будьте уважні та працьовиті, завдяки цьому ви знайдете саме той проєкт, який обов’язково змінить ваше життя.