Лайфхаки: Мультиакінг, eSim, Телеграм, Твіттер, Email

Як ми вже писали в попередній статті “Що необхідно мати для початку?”, ми рекомендуємо для більшого комфорту та цифрової безпеки відокремити особисте/професійне життя від криптовалютного. Для цього вам знадобиться створити окремий Телеграм акаунт, Твіттер, Пошту та тому подібне. 

Ба більше, вам стануть у пригоді ці знання, якщо ви захочете займатися мультиакінгом. МультиакінгМультиакінг - діяльність зі створення та адміністрування великої кількості акаунтів в соціальних мережах з метою збільшення шансів отримати винагороду в конкурсах, вайтліст в токен сейл проекту, вайтліст для мінту НФТ тощо. Простими словами — ви реєструєтеся в конкурсах, лотереях, розіграшах не з єдиного свого персонального акаунту, а реєструєте безліч “фейкових” акаунтів, що збільшує ваші шанси на успіх. значно підвищить ваші шанси виграти в гівевеях, АМА, інших конкурсах та отримати шанс проінвестувати в проекти на ранніх стадіях. В цій статті ми розкажемо основні моменти та дамо поради базовані на особистому досвіді.

Де купити сімку (сім-карту / окремий номер телефону)

eSim

Ми рекомендуємо придбати окремий номер телефону для подальших реєстрацій, проходження верифікацій тощо. Простим способом є купівля eSim номера через Monobank. Вам достатньо один раз сплатити абонплату і номер буде активним протягом року. Приберіть автоматичне поповнення рахунку. Якщо ви захочете подовжити термін дії номеру телефону, рекомендуємо поповнити рахунок за 1 місяць  до кінця терміну дії номера.

Фізична сім-карта будь-якого оператора

Якщо ви хочете мати доступ до номера телефону, то вам підійде купівля звичайної фізичної сім-карти. Недоліком порівняно з eSim є те, що ви можете випадково загубити фізичну сім-карту. Так само, як і з eSim, вам доведеться активувати карту, поповнити 1 раз, наступне поповнення не пізніше 12 місяців з дня активації (але все залежить від умов, перевіряйте термін дії номера телефону – вони можуть різнитися від оператора до оператора)

Сервіси віртуальних номерів для одержання СМС-верифікацій

Для одноразових операцій (верифікацій номера телефону за допомогою СМС) вам можуть стати у пригоді спеціальні сервіси, що володіють сотнями тисяч номерів та продають послуги отримання СМС повідомлень. 

ВАЖЛИВО зазначити, що подібні сервіси варто використовувати коли вам потрібно отримати СМС-верифікацію на номер телефону лише 1 раз! Адже сервіси не закріплюють за користувачем номер телефону, а дають новий номер при кожній верифікації. Подібні верифікації будуть корисними у мультиакінгу, де вам треба створити сотні телеграм акаунтів, чи твіттер акаунтів, чи пошт, і важливим аспектом є мінімізація витрат та простота.

Подібних сервісів досить багато, ціни різняться від країни оператора зв’язку, типу соціальної мережі акаунт, в якій треба верифікувати тощо. Достатньо просто загуглити [SMS activate] і гугл видасть вам безліч подібних сервісів. 

Створення електронної пошти, email

Ми впевнені, що всі ви вже створювали електронну пошту, і напевно навіть не одну. Тому технічних інструкцій тут не буде, а будуть лише поради. 

  1. Захистіть свою персональну та робочу пошти двофакторною. Важливо, щоб ці пошти не були одна з одною пов’язаними, щоб зловмисники не змогли отримати доступ до однієї пошти через іншу.
  2. Віддавайте перевагу Google Mail (Gmail). Більшість проектів у своїх конкурсах, баунті-програмах, розіграшах вайтлістів вимагають від користувачів заповнювати гугл-форми саме через авторизацію за допомогою Gmail. 
  3. Google також бореться з мультиакінгом та не дозволяє користувачу з одного пристрою/IP-адреси створювати безмежну кількість пошт. Ви можете обійти це за допомогою безлічі інструментів: VPN / Проксі / підтвердженнями за допомогою СМС-активаторів / тощо.
  4. Якщо вам важлива ваша конфіденційність — користуйтеся поштою ProtonMail. Також ProtonMail дозволяє створювати велику кількість поштових акаунтів. 

Створення Телеграм акаунтів

Створення акаунту Телеграм досить просто – необхідно лише підтвердити номер телефону через отримане СМС повідомлення. Також наполегливо радимо захистити ваш ОСОБИСТИЙ та РОБОЧИЙ акаунти двофакторною верифікацією. 

Додаток Телеграм на смартфон дозволяє одночасно мати 3 акаунти. Якщо ви хочете використовувати понад три акаунти, ви можете встановити інші додатки (аналогічні Телеграм-клієнти), що підтримують інфраструктуру Телеграм – Nicegram, BGram, Telegraph та інші.

На ПК радимо завантажувати Telegram Portable (портативна версія телеграм). Перевагою є те, що у вас немає обмежень за кількістю акаунтів. Для кожного акаунту ви встановлюєте окремий Telegram Portable.

Телеграм акаунти стануть вам у пригоді для участі в АМА сесіях. Адже, коли ви ставите питання з 10 акаунтів, а не з 1 особистого, то ваші шанси отримати виграш збільшуються у рази. Також проекти можуть вимагати від учасників баунті, розіграшів, конкурсів підписки на їх Телеграм канал чи вступ до чату. 

Важливо зазначити, що Телеграм не любить зловживання мультиакаунтами. Якщо система побачить підозрілу активність (50+ телеграм акаунтів запущені одночасно з 1 пристрою), то є ризик отримати бан на всі акаунти. Тому ми радимо не зловживати цим, або ж користуватися проксі та різними програмами, що допоможуть приховати слід кожного з акаунтів. 

Створення Твіттер акаунтів

Для реєстрації у Твіттер вам знадобиться електронна пошта та СМС-верифікація (не завжди). Процес реєстрації досить простий та інтуїтивний.

Твіттер акаунти стануть вам у пригоді для участі у конкурсах, баунті, розіграшах тощо. Часто проекти роблять обов’язковою умовою підписку на їх Твіттер, репост, лайк, коментар. 

Твіттер дуже активно бореться з мультиакінгом, а їхня техпідтримка майже ніколи не відповідає. Саме тому, краще не зловживати та створити не більше 5 акаунтів. У випадку, якщо ви хочете понад 5 акаунтів – краще як слід вивчити питання як це зробити максимально ефективно та безпечно, щоб ви не отримали бан на всі акаунти.

Також важливо створити вигляд, що ваші твіттер акаунти – не боти/мульти, а дійсно справжні люди. Для цього, дотримуйтесь наступних порад:

Загалом, в цій статті ми описали основні інструменти, що вам стануть у пригоді. Також вам можуть знадобитися Discord / Medium / Facebook акаунти. Логіка реєстрації та нюанси, на які слід звертати увагу, у всіх досить схожі. Наприкінці хочемо нагадати важливі поради: 

Перевірені криптоспільноти, що проводять АМА сесії

Ми вирішили допомогти початківцям та створили власний список криптоспільнот, які проводять АМААМА - (Ask me anything – спитай мене що завгодно) – це інтерв’ю з членом чи членами команди крипто-проекту. АМА сесія використовується як маркетинговий хід з метою підвищення лояльності аудиторії до проекту. сесії та де можна знаходити інформацію щодо актуальних АМА. Переважна більшість спільнот є англомовними. Також є російськомовні спільноти, та варто зауважити, що їх співзасновниками є українці.

Як ми обирали ці криптоспільноти?

СПІЛЬНОТА МОВА ТЕЛЕГРАМ ЧАТ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ ТВІТТЕР
CryptoDiffer Англійська посилання посилання посилання
TOP7ICO Англійська посилання посилання посилання
CryptoDep Англійська посилання посилання посилання
Generation Crypto Англійська посилання посилання посилання
Chain Broker Англійська посилання посилання посилання
CryptoRank Англійська посилання посилання посилання
Cryptolaxy Англійська посилання посилання посилання
Incrypted Російська посилання посилання посилання
Double Top Російська посилання посилання посилання
IDO Research Російська посилання посилання
MoniTalks Російська посилання посилання посилання
BlockTalks Англійська посилання посилання посилання
GAINS Англійська посилання посилання посилання
Shin Chan Англійська посилання посилання посилання
tehMoonwalkeR Англійська посилання посилання посилання
Crypto Daku Англійська посилання посилання посилання
TokenHunter Англійська посилання посилання посилання
DeFi Raccoons Англійська посилання посилання посилання

Cподіваємося, що ця інформація буде для Вас корисною. Якщо у Вас виникли якісь зауваження чи пропозиції щодо цього списку – можете писати нам в телеграм чат чи на пошту ([email protected]).

Що таке крипто-аірдроп (ейрдроп)?

Аірдроп в криптовалютному бізнесі — це маркетинговий хід, який передбачає надсилання монет або токенів поточним або потенційним користувачам, щоб підвищити обізнаність про нову віртуальну валюту. Іноді треба виконати якісь дії, після виконання яких ви зможете отримати винагороду, наприклад, підписатися на акаунти проекту в соціальній мережі та поділитися їх публікаціями.

Оскільки, кількість нових монет постійно зростає, інвесторам і трейдерам складно відстежувати нові проекти. Таким чином, деякі криптопроекти пропонують аірдропи, щоб підвищити обізнаність. Всім подобається «халява», тому шахраї цим часто користуються. Ви завжди повинні проводити власне дослідження DYORDYOR - (Do Your Own Research – Проведіть власне дослідження) – дуже розповсюджена фраза у світі криптовалют, яка нагадує, що ніколи не можна сліпо довіряти будь-якій інформації або інвестиційним порадам. Кожна особа має приймати власні рішення, попередньо зваживши всю інформацію та усвідомивши всі ризики. перед реєстрацією в будь-якому аірдропі, особливо коли вам потрібно підключити свій гаманець до вебсайту.

Існують різні типи аірдропів, але зазвичай вони складаються з невеликої кількості криптовалюти, що розподіляється на декілька гаманців  (зазвичай, на блокчейнах Ethereum або BNB Chain). Існують також проекти, які роздають NFT замість звичайної крипти, але ця практика є менш поширеною.

Деякі проекти розподіляють монети без специфічних умов, в той час, як інші проекти закликають користувачів виконати певні завдання, перш ніж отримати нагороду. Ці завдання часто включають підписку на акаунти в соціальних мережах, розсилку новин або зберігання мінімальної кількості монет у вашому гаманці. Проте, отримання токенів з аірдропу не є гарантованим. 

Крім стандартного аірдропу, який просто переказує криптовалюту на декілька гаманців, є кілька інших типів:

Аірдропи дозволяють проектам привернути увагу публіки та набрати обертів. Для інвесторів це хороший спосіб для розширення свого портфеля шляхом отримання перспективних безкоштовних монет. Однак шахрайських аірдропів, можливо, навіть більше, ніж справжніх, тому будьте обережні та обов’язково проводьте власне дослідження, перш ніж брати у них участь.