Що таке скам? Його види та супутні ризики

Світ криптовалют ще дуже молодий і на кожному кроці ви можете стати жертвами шахраїв (скамерів). Кожен криптовалютчик точно мінімум один раз стикався зі скамом. Саме тому поставтеся до прочитання цієї статті дуже відповідально.

Для того, щоб ви не втратили свої активи, необхідно розуміти, що шахраї найчастіше використовують довіру та неуважність нових користувачів, щоб їх скаманутиСкаманути - (від англ. scam) – обманути, кинути на гроші. Ми розуміємо, що перший скам може демотивувати вас продовжувати свій розвиток в криптосфері, тому підготували унікальну статтю про скам та його види.

Скам (від англ. scam – шахрайство, афера, обман) — це вид шахрайства, який передбачає заволодіння віртуальними активами шляхом обману людей, які прагнуть інвестувати або придбати криптовалюти. Оскільки більшість криптоактивів і супутніх послуг не регулюються фінансовими установами та державними організаціями, малоймовірно, що ви зможете повернути гроші, що були втрачені внаслідок шахрайства. До найпоширеніших різновидів скаму належать: 

Перед тим як почати заробляти та інвестувати у криптовалюти, треба навчитися зберігати свої гроші в безпеці у світі криптовалют.  Детальніше про те, як ви можете вберегти та захистити себе від скаму за посиланням.